Słuchajcie, przepraszam bardzo że tak długo nie pojawiają się rozdziały, ale moja klawiatura się popsuła+byłam na 9 dni nad morzem. Tak więc, do jutra powinien pojawić się nowy rozdział i jak dam radę to wezmę laptopa gdy znów wyjadę czyli w środę. Jak mi się nie uda to was oczywiście poinformuję :*
Kooocham was miśki <33
Dinmy08
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz